Puthje, puthje! Çifti i famshëm, shumë i përfolur nuk po fshihet më

By

Vitin e kaluar, sigurisht përfshirë dhe neve, nuk kishte ditë që s’e dëgjonim ngado super hitin e saj “Havana”.

Duket se tani, këngëtari Shawn Mendes dhe Camila Cabello, kanë nisur një lidhje të re dashurie, bazuar në fotografitë që kanë nisur të qarkullojnë. Këngëtari 20 vjeçar dhe këngëtarja 22 vjeçare, janë parë duke mbajtur duart me njëri tjetrin gjatë një shëtitjeje, në West Hollywood të Kalifornisë.

Po ashtu, Shawn dhe Camila, janë parë prapë bashkë në festën e 4 Korrikut, në një ndejë private te një mik i tyre. Thashethemet për dyshen, për një lidhje të mundshme, kanë nisur qysh kur Camila u nda Matthey Hussey. Dyshja sapo kanë lansuar edhe një bashkëpunim, këngën “SENORITA”, ku ata shfaqen shumë intimë në klip.

Një video paparazzi morri dhenë, ku dyshja shihen bashkë. Dhe në një moment, Shawn zgjat duart drejt Camilës, e cila shkon drejt tij dhe të dy puthen, duke çmendur turmën rreth tyre.

Artikuj të ngjashëm