Publiku deklaron me votë dy të preferuarit e BBVK

By

Ky Prime i Big Brother Vip Kosova është me befasi të shumta si herave të tjera.

Sonte vetëm se është hapur një televotim për dy më të preferuarit e publikut – dhe tani publiku dha verdiktin e tij.

Dy të preferuarit e shtëpisë janë Stresi dhe Xhuliana që rrjedhimisht kanë edhe një avantazh.

Nderkaq më pak i preferuari u shpall Bruno. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm