Publikohet versioni final i këngës së Shqipërisë për Eurovision!

By

Është publikuar sot versioni audio i shoqëruar me tekst i këngës së Arilena Ara me të cilën do ta përfaqësoj Shqipërinë në festivalin europian të këngës.

Kënga tashmë është e përfunduar dhe do të jetë në gjuhën angleze me titull “Fall from the sky”, ku natyra e projektit edhe është punuar në të ka mbetur po e njëjta me “Shaj”.

Në minutat e parë të publikimit, audience është ndarë në dysh pasiqë disa preferojnë këtë version e të tjerë atë në gjuhën shqipe.

Sonte pritet që në mbrëmje të publikohet edhe videoklipi zyrtar i “Fall from the sky”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm