Publikohet ‘Ti jeta’ nga Soni e Gena

By

Para pak minutash në Youtube është publikuar bashkëpunimi mes Sonit dhe Genës titulluar ‘Ti jeta’.

Muzika e ‘Ti, jeta’ është bërë nga Edlir Begolli, kurse Rozana Radi është kujdesur për tekstin.

Videoklipi është realizuar nga Max Production kurse për dukjen e Sonit janë përkujdesur Arber Bytyqi&Artur Muca për grimin e Joni Peçi për veshjet.

Ky projekt duket të jetë shumë premtues si hit i 2016-tës.

Për Sonin, kjo këngë vjen pas ‘Me mua’ me Skivin. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm