Publikohet super projekti nga Lyrical Son

By

Reperi Lyrical Son, tejet aktiv muajve të fundit ka befasuar me projektin e rradhës.

Para pak minutash është publikuar projketi ‘I re pishmon’ që është i punuar nga vetë Festimi në bashkëpunim me Lyrical Son me videoklip të Entermedias.

Kënga si pjesë e albumit ‘Rapsodët n’rap t’Sotit’ duket se do dëgjohet dhe do pëlqehet edhe më shumë tashmë si e publikuar në Youtube me klip.

Vlen të theksohet se pas disa krijimeve muzikore në bashkëpunim, ‘I re pishmon’ e rikthen reperin solo. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm