Publikohet “Sokoli” nga Gold AG

By

Ka paralajmëruar një këngë të re për ditën e Pavarësisë,dhe tashmë ajo dha premierën para pak minutash.

Kënga “Sokoli” është sërish një dedikim për një figurë të rëndësishme të Kosovës.

Ky projekt erdhi me videoklip të punuar nga MProduction, dhe në të shihet Ariani në një kali e krejt kjo për t’iu përshtatur historisë që rrëfen përmes tekstit/Prive.al

Artikuj të ngjashëm