Publikohet skena – shqiptari Arbër Mehmeti në serialin e Netflix

By

Aktori shqiptar Arbër Mehmeti, sapo ka realizuar një episod të ri të serialit të njohur amerikan “Santa Clarita Diet”.

Mehmeti i cili vjen nga Prishtina, në këtë serial luan krah aktores së famshme amerikane Drew Barrymore dhe aktorit Timothy Olyphant, ndërsa ai merr pjesë në episodin e parë të sezonit të dytë.

Image result for santa clarita diet

Mehmeti në këtë pjesë të serialit, e luan rolin e një serbi ndërsa gjatë aktit të tij, ai flet në gjuhën serbe.

Ai në këtë pjesë, ka rolin e një fermeri serb, të cilin ushtria planifikon ta vrasë.

Ndërsa insertin ku luan Arbri, në serialin “Santa Clarita Diet”, i cili ka vlerësime të larta nga publiku, mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

👍🏻👍🏻👌🏻👌🏻🎥🎥

Gepostet von Ardi Mehmeti am Montag, 1. April 2019

Artikuj të ngjashëm