Publikohet ‘Shqipja në valle’ nga Liori dhe Gold AG

By

Sapo është publikuar kënga më e re e Gold Ag në bashkëpunim me Liorin.

Kënga ka tekst të vetë reperit kurse është punuar nga Alban Furtuna.

Për videoklipin është përkujdesur M Production teksa ky projekt hyn në vazhdën e shumë këngëve që Ariani po i lançon e të cilat po rezultojnë sukses.

Kujtojmë se dueti ‘Mas miri’ me Greta Koçin tashmë ka mbi 7 milionë shikime në Youtube. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm