Publikohet “Qaj” nga Fifi (VIDEO)

By

Ashtu siç edhe u paralajmërua, Fifi publikoi këngën e saj të re.

Projekti me videoklip quhet “Qaj” dhe është punuar nga vet artistja.

Muzikën e ka realizuar KMaster dhe StrikeBeats ndërkaq videon e ka bërë Fatlum Nerguti.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm