Publikohet ‘Nuk është njëjtë’ nga Genci e Kaltrina (Video)

By

Siç ishte paralajmaëruar është lançuar sot bashkëpunimi më i ri i Genc Prelvukaj me Kaltrina Selimin.

‘Nuk është njëjtë’ mban emrin kjo këngë që është remake i këngës së Selimit ‘Kohën me kthy’.

Projekti është punuar i gjithi në studion e BlackFish dhe vjen në zhanrin e baladës.

Artikuj të ngjashëm