Publikohet një pjesë nga video ‘Premtimet’ e Kidës me Mozzik (Video)

By

premten do të publikohet një ndër këngët më të përmendura pa u publikuar. Këtë herë janë bërë bashkë dy artistë të labelit, On Records Kida dhe Mozzik.

Të dy artistët bëhen bashkë pas suksesit me këngë si solo artistë.

Kida shquhet për këngët mjaft ritmike dhe shumë të klikuara e po ashtu Mozzik është një ndër meshkujt e ri që po korr sukses.

Dyshja janë bërë bashkë në një prodhim muzikor të Zzap and Chriss për këngën ‘Premtimet’.

Derisa pritet lançimi i klipit, në youtube është publikuar një video e shkurtër e punuar XLProVideoLux./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=62pW19vKXew&feature=share

Artikuj të ngjashëm