Publikohet “Një herë në jetë” nga Dafina dhe Cricket

By

Ashtu siç u paralajmërua, sapo është publikuar videoklipi më i ri i Dafina Zeqirit si e ftuar në këngën e Cricket.

“Një herë në jetë” është titulli i saj, teksti së cilës është shkruar nga Muma.

Klipi i saj ka vetëm një skenë dhe është realizuar nga Entermedia./Prive.al

Artikuj të ngjashëm