Publikohet në Youtube kënga e Lyrical Son nga albumi ‘United State Of Albania’

By

Lyrical Son erdhi kësaj here me një këngë solo të quajtur ‘Leshkobar’.

Kënga u publikua në kanalin zyrtar të P.I.N.T në Youtube dhe është pjesë e albumit “UNITED STATE OF ALBANIA”.

Kënga u punua nga K-Master & Strike Beats me tekst të vetë reperit.

Versionin audio mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm