Publikohet “Nana përcjell vajzën” nga Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli (VIDEO)

By

Është publikuar kënga e Shkurte Fejzës me Gresa Behlulin.

“Nana përcjell vajzën”, u realizua për kanagjegjin dhe dasmën e Gresës.

Videoklipi përmban pamje nga kanagjegji dhe dasma e saj e cila ishte pak ditë më parë në një restorant luksoz në Prishtinë.

Në mesin e shumë të ftuarve ishte edhe Kryeministri Haradinaj dhe persona të tjerë politikë.

Klikoni KËTU, për të parë këtë projekt./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm