Publikohet “M’ke rrejt” nga Butrint Imeri (VIDEO)

By

Është publikuar më në fund kënga e plotë e Butrint Imerit.

Projekti me titull “M’ke rrejt” tashmë është i shoqëruar e videoklip dhe ju mund ta shihni të plotë.

Këtë këngë e ka punuar Big Bang ndërkaq klipin e ka realizuar Super Cut.

Ndiqeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm