Publikohet “Menemadhe” nga Donjeta dhe Skivi (VIDEO)

By

Është publikuar “Menemadhe” kënduar nga Donjeta Morina dhe Skivi.

Gjithçka është realizuar nga Diez Muzic në krye me Bini Nebihu – producenti i cili edhe e menaxhon këngëtaren.

Videoklipin e kësaj kënge e ka realizuar Imagine dhe pason “Falma” me Skerdin që ka grumbulluar më shumë se 1 milion klikime në Youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm