Publikohet më në fund, klipi i Era dhe Nora Istrefit (VIDEO)

By

Është lëshuar në youtube, videoklipi i Era dhe Nora Istrefit.

“Nuk e di” quhet projekti të cilin shumë prej jush tashmë e kanë dëgjuar, pasi ditë më parë kënga rrodhi në rrjetet sociale pa lejen e artistëve.

Megjithatë, ajo më pas u fshi dhe tashmë ka dalë e plotë me klip.

Ky është bashkëpunimi i parë mes motrave Istrefi të cilat në video duken jashtëzakonisht seksi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm