PUBLIKOHET ‘KREJT TI FALA’ NGA 2TON DHE LABI! (VIDEO)

By

2ton ka publikuar duetin e tij me këngëtarin Labinot Tahiri.

Kënga është emëruar ‘Krejt ti fala’ me tekst të reperit e me muzikë të Bini Records.

Kjo formulë e dueteve nuk është e panjohur për 2tonin pasiqë muaj më parë ka lançuar këngën me Ermal Fejzullahun./Prive.al

Artikuj të ngjashëm