Publikohet klipi për këngën e re të Arilena Arës (VIDEO)

By

Është publikuar videoklipi i këngës ‘I’ll give you my heart’ nga Arilena Ara.

Ky projekt është në gjuhën angleze dhe synon tregun ndërkombëtar.

Muzika është realizuar nga Darko Dimitrov ndërkaq tekstin e shkroi Arnita Beqiraj.

Për klipin ku këngëtarja shfaqet në skena intime me një mashkull, është përkujdesur ASHA./Prive.al

Klipin mund ta shihni KËTU.

Artikuj të ngjashëm