Publikohet klipi i këngës së Capital T me Vig Poppa (VIDEO)

By

Ashtu siç ishte paralajmëruar, është publikuar videoklipi i këngës “Bisha” mes Capital T dhe Vig Poppa.

Ky është vetëm një nga bashkëpunimet e Trimit në albumin e ri “Skulpturë”.

Reperi lëshoi sot edhe pjesën e dytë të këtij albumi, pjesë e të cilit ishte edhe Vig Poppa./Prive.al

Artikuj të ngjashëm