Publikohet kënga plot ritëm nga S4MM (VIDEO)

By

S4MM publikoi projektin e ri muzikor.

Kënga quhet ‘Habibi’ dhe vjen e shoqëruar me klip shumë veror.

Më poshtë mund ta dëgjoni dhe shikoni njëkohësisht./Prive.al

Artikuj të ngjashëm