Publikohet kënga më e re nga Greta dhe Gena (VIDEO)

By

Është publikuar projekti më i ri nga Greta Koçi në bashkëpunim me Genën.

“Si më parë” quhet kënga e cila i bëri bashkë artistët për herë të parë.

Projekti është nën vulën e United Records, dhe vjen i shoqëruar me videoklip të cilin mund ta shihni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm