Publikohet “JUJU” nga Sin Boy dhe Skerdi (VIDEO)

By

Është publikuar kënga e paralajmëruar nga Skerdi dhe Sin Boy– reperi shqiptar i njohur në Greqi.

Projekti quhet “JUJU” dhe është punuar nga Paco dhe Big Bang, me klip të realizuar nga Valon Aziri,

Ky është bashkëpunimi i dytë i Skerdit brenda një periudheshumë të shkurtër.

Javën e kaluar, artisti solli duetin me Nora Istrefin i cili po rezulton i suksesshëm./Prive.al    

Artikuj të ngjashëm