Publikohet “Habibi” nga Rino dhe Mc Kresha (VIDEO)

By

Është publikuar kënga më e re e artistit me emrin Rino në bashkëpunim me reperin Mc Kresha.

Kënga quhet “Habibi” dhe është e shoqëruar me videoklip të realizuar nga Valon Aziri.

Për muzikën dhe tekstin është përkujdesur PINT.

Më poshtë mund ta shihni projektin./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm