Publikohet freestyle nga Noizy, diss për reperët? (VIDEO)

By

Noizy ka publikuar një freestyle të cilin e ka paralajmëruar tash e disa ditë.

Ai tha se këtë projekt më së shumti e presin reperët me të cilët ka ironizuar.

Dëgjojeni dhe vlerësojeni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm