Publikohet fotografia e parë e vajzës së porsalindur të reperit shqiptar

By

Dy ditë më parë, reperi i njohur shqiptar Alban Visoka i njohur për publikun si Fajti, është bërë baba për herë të dytë.

Artisti fillimisht dha lajmin me anë të një shkrimi në rrjete sociale, duke falënderuar Zotin për këtë dhuratë e më pas publikoi edhe një fotografi të vajzës së porsalindur.

Reperi dhe bashkëshortja e tij vendosën t’ia lënë emrin Alea dhe këtë e bëri të ditur vet ai.

Çifti kanë edhe një vajzë.

Urime./Prive.al

View this post on Instagram

🙏 Alhamdulillah ALEA

A post shared by FAJT OFFICIAL (@therealfajt) on

Artikuj të ngjashëm