Publikohet foto: Si dukej Sellma 20 vite më parë?

By

Grimerja e njohur shqiptare Sellma Kasumoviq pak ditë më parë arriti shifrën jubilare të një milion ndjekësve në Instagram.

Me këtë numër, ajo hyn në listën e ngushtë të fytyrave publike shqiptare që numërojnë kaq shumë ndjekës teksa është pakrahasimisht përpara kolegëve të së njejtës fushë.

E me këtë rast, ajo ka vendosur të reflektojë për të gjithë rrugëtimin e saj në retrospektivë përmes një postimi në rrjete sociale ku shprehet falënderuese për gjithçka që ka arritur sot.

Kolazhi i shprehur përmes fotografive që datojnë në vitin 1998 e vazhdojnë duke përshkruar etapa të ndryshme të jetës dhe karrierës së Sellmës.

Postimi i plotë i grimeres së njohur, më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm