Publikohet edhe një këngë nga Cricket dhe Yll Limani (VIDEO)

By

‘Pray’ quhet kënga e radhës nga Cricket dhe Yll Limani.

Ky bashkëpunim pason edhe disa të tjerë të suksesshëm të publikuar muaj më parë.

Dëgjoni më poshtë këngën e re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm