Publikohet dokumentari kushtuar komandantit legjendar Adem Jasharit

By

Është publikuar dokumentari kushtuar komandantit heroik Adem Jashari.

Prodhimi i realizuar nga Imagine Films me autor Fatmir Mujën ka si personazhe këngëtaren Leonora Jakupi dhe aktorin e mirënjohur Mirush Kabashin.

Lidhur me këtë projekt Leonora flet sonte detajisht në Prive me fillim nga ora 19:00

Artikuj të ngjashëm