Publikohet ‘Dashni’ nga Anxhela Peristeri (VIDEO)

By

‘Dashni’ titullohet projekti më i ri nga Anxhela Peristeri.

Këngëtarja e solli me klip veror këtë projekt për të cilin ka punuar vet në muzikë dhe tekst.

Më poshtë keni mundësi ta shihni dhe dëgjoni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm