Publikohet bashkëpunimi i Maitre Gims dhe Dhurata Dorës

By

U përfol shunë dhe tani është këtu – bashkëpunimi mes Dhurata Dorës dhe Maitre Gims.

Kënga titullohet “Te Quiero” në bashkëpunim me DJ Assad dhe Dhurata Dora.

Ajo është publikuar vetëm në versionin audio dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm