Publikohet balada prekëse e Arta Bajramit (VIDEO)

By

Arta Bajrami ka publikuar një baladë shumë prekëse.

Kënga e shoqëruar me videoklip quhet “Ske dit mem dasht” dhe është punuar nga vëllai i saj Don Arbas.

Tekstin e kësaj kënge dashurie e ka shkruar Arsim Bunjaku.

Në klip, Arta shfaqet bjonde dhe shumë atraktive, ndiqeni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm