Pse shkoi në Spanjë, Angela Martini?! (Foto)

By

Modelja Angela Martini sot ka një ditë të angazhuar. Ajo është duke bërë atë ka shumë dëshirë, pozimin para aparatit fotografik.

Ky set fotografik po realizohet për një revistë dhe lokacioni i xhirimit është Mallorca e Spanjës.

Pavarësisht që është jashtë shtetit dhe për një revistë të huaj, Martini i’a ka besuar punën njërit prej fotografëve më të mirë shqiptarë, Endrit Mërtiri.

Ky i fundit ka udhëtuar drejt Spanjës për të realizuar një shooting të nxehtë me engjëllin Martini./Prive.al

endriti angela

Artikuj të ngjashëm