Pse Remzie Osmani nuk po agjëron më? (VIDEO)

By

Remzie Osmani është njëra prej këngëtareve të muzikës popullore që pëlqehet më së shumti.

Këngët e saj, shumë prej të cilave janë hite, kanë miliona klikime në youtube dhe vazhdojnë të dëgjohen kudo.

Këtë të shtunë, në emisionin Prive në Klan Kosova, Remzia foli për shumë gjëra mes të cilave tregoi edhe pse nuk po agjëron tash e disa vjet.

Për ta kuptuar këtë përgjigje dhe të rejat nga jeta e këngëtares, klikoni mbi videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm