Pse Remzie Osmani iu ‘frikësua’ këngës “Sa të deshta”? (VIDEO)

By

Me siguri të gjithë e mbani mend dhe vazhdoni ta dëgjoni këngën e njohur të Remzie Osmanit “Sa të deshta”.

Në “5 datat” me Liberta Spahiun, këngëtari foli rreth realizimit interesant të këtij projekti muzikor.

Pse ajo u ‘frikësua’ ta këndonte këtë këngë dhe si e ndryshoi karrierën e saj?

Shumë gjera i kuptoni në intervistën e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm