Pse nuk u publikua dje kënga e Nora Istrefit?!

By

Konfuzioni për projektin e ri të Nora Istrefit nisi me orarin e paraparë për publikim pasiqë u shpërndanë dy të ndryshëm, por nuk mbaroi me kaq.

U prit dje në orën 18:00, 19:00 teksa minutat kaluan dhe fansat nuk e shijuan projektin muzikor të shumëpritur.

Pa ndonjë sqarim konkret, kënga nuk u plasua në Youtube përkundër orëve të kaluara.

Prive.al mëson se e gjithë kjo ka ndodhur për shkak të një problemi teknik tek ‘Majëm’ i cili ka qenë i pamundur të rregullohet brenda një periudhe të shkurtër kohore.

Nëse gjithçka shkon siç duhet dhe në rregull, kënga pritet të publikohet sot pasdite. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm