Pse nuk flet me Danin? Përgjigjet Afrim Muciqi (VIDEO)

By

Afrim Muciqi është njëri ndër emrat më të njohur të muzikës popullore në Kosovë.

Ai është në skenë që nga vitet e 80-ta, ndërsa dikur ndër miqtë e tij më të mirë ishte këngëtari nga Peja, Ramadan Krasniqi.

Mirëpo ka kohë që dyshen s’i kemi parë bashkë në xhirimet e festave të Vitit të Ri, e as në ndonjë ndejë!

Dhe Muciqi e ka shpjeguar në Nd’rrimin e Natës se cila ka qenë mosmarrëveshja në mes dy këngëtarëve, që ka çuar deri të ndërprerja e kontakteve për një kohë.

I pyetur se pse nuk flet me Danin në Lojën “Haje ose Thuaje”, Dani ka dhënë përgjigjen e tij, ndërsa emisionin mund ta ndiqni sonte në ora 22:00 në Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm