Pse nuk flasin Anxhelina dhe Beatrix Ramosaj – përgjigjet Alban Ramosaj

By

Këngëtari i njohur shqiptar Alban Ramosaj, ishte këtë mbrëmje i ftuari i Alaudin Hamitit në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova.

Ai përveç zhvillimeve në karrierën e tij artistike dhe planeve për të ikur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka folur edhe për jetën e tij personale.

I pyetur nga Alaudin Hamiti pse nuk flasin dy kushërirat, Anxhelina e Beatrixi, ai përgjigjet:

“Refuzoj të flas. Nuk është në dorën time të përgjigjem”, ka thënë Ramosaj, duke refuzuar të japë detaje. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm