Pse Melisa Lleshi mbylli llogarinë në Instagram?

By

Historia e ish-konkurrentëve në “Për’puthen” është ri-aktualizuar me rrëfimin ekskluziv të Teas. Ndër të tjerash ajo përmendi se Andi ishte në lidhje jashtë teksa në publik shfaqej si dhënë pas saj.

Këtu u përfshi edhe Melisa nga publiku qe aludonte se ajo mund të ishte vajza për të cilën Tea po fliste.

Ajo mbylli llogarinë e saj në Instagram, dhe arsyen për këtë vendim e shpjegoi me një video në Tiktok.

“Personazh publik apo jo personazh publik, mbi të gjitha jam njeri prej mishi e gjaku si të gjithë ju. Por me sa duket asnjë nuk ndalet. Nuk më ka mbyllur asnjë Insatgramin, llogarinë e kam mbyllur vetë sepse më lodhët. Do rikthehem, sepse duhet të flas dhe unë. Jo për publikun, sepse unë nuk i detyrohem askujt që të flas gjëra të mia private! Këtë pjesë duhet ta kenë të qartë gjithë njerëzit dhe portalet. Dihet të flas, sepse mesa duket supet e mia nuk mbajnë dot hipokrizinë, filozofinë dhe moralet që shesin një pjesë për të dalë nga situata. Por nuk ngrihesh duke ulur të tjerët, por meqë dëshironi këtë lojë, ua kam borxh pra! Le të hapen letrat për të gjithë dhe të vendosim pikat mbi i sepse realisht më lodhët, por nuk rrëzohem!”, shkruan Melisa në videon e saj.

@melisa_lleshiDua te tregohem shume e matur ne ato cka do flas prandaj me duhet qetesi per momentin. Çudi se si me sulmojne nderkohe qe te gjithe plumbat i kam une.

♬ Fake A Smile (feat. salem ilese) – Alan Walker

Artikuj të ngjashëm