Pse Luana Vjollca ‘heshti’ gjatë kësaj vere? (FOTO)

By

Në mesin e shumë artistëve që kënduan gjatë gjithë verës në trojet shqiptare, mungoi Luana Vjollca.

Prezantuesja dhe këngëtarja anuloi turneun dhe tha se kjo gjë ka ‘një prapavijë’.

Në një postim të fundit, ajo shkroi: “-15”, që mund t’i bije se kanë mbetur vetme edhe 15 ditë deri në zbulimin e planeve të saj.

Ajo pati treguar edhe javë më parë se po punon në diçka të madhe, por nuk e ka zbuluar ende se me çfarë do të vijë.

Moderatorja nuk lansoi as ndonjë projekt muzikor, gjithsesi, fansat janë në pritje të asaj që do të sjellë së shpejti./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Artikuj të ngjashëm