Pse Jonida nuk e bëri publike ndarjen nga Romeo? (VIDEO)

By

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj ka disa muaj që janë ndarë.

Ish-çifti nuk e kanë bërë publike ndarjen dhe për këtë, këngëtarja pati një arsye.

Në një intervistë për Prive, artistja foli për lidhjen me Romeon dhe për shumëçka tjetër, madje pati për t’i thënë edhe diçka çiftit të ri, pasi ish i dashuri i saj ka nisur një romancë të re.

Ndiqni intervistën e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm