Pse Çiljeta nuk publikon fotografi të bashkëshortit?! (Video)

By

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga gjatë gushtit solli bashkëpunimin me Noizyn ‘Gangsta Love’. Të shtunën në Prive është transmetuar intervista me këngëtaren e cila konfirmoi se ka kushtuar shumë si projekt duke mos cekur shifrën e saktë.

E pyetur për ngjajshmërinë me filmin ‘Fast and Furious 7’ ajo tha skenarin e ka shkruar katër vite më parë, e meqënesë disa skena ka qenë pothuajse të njëjta ka vendosur ta bëj tribute për aktorin e këtij filmi Paul Ëalker dhe për kushëririn e Noizyt i cili ndërroi jetë para disa jave.

Çili është pyetur edhe për jetën private. Arsyeja pse këngëtarja nuk ka bërë dasëm është që i dashuri i saj nuk është shqiptar dhe lindja e Fernandos ka bërë që ata të mos e mendojnë këtë gjë, por nuk e mohon që mund të ndodh në të ardhmen.

Ndërsa përpos dasmës nuk shfaqen bashkë në asnjë fotografi e kjo ndodh pasiqë babai i Fernandos dëshiron të mos jetë person publik dhe këtë vendim është duke e respektuar Çiljeta./Prive.al

Artikuj të ngjashëm