Pse bën si boss me paratë e burrit? Angela Martini i përgjigjet fansit (FOTO)

By

Modelja e famshme shqiptare, Angela Martini, bën një jetë ëndrrash dhe jeton në mes luksit të shfrenuar me bashkëshortin e saj.

Martini që jeton në SHBA që nga mosha 9-të vjeçare, ka një karrierë të bujshme prej modeleje dhe edhe para se të takohej me bashkëshortin bënte një jetë luksi.

“Pse bën si boss me paratë e bashkëshortit?”, ka shkruar një ndjekës i Martinit, duke dashur të dinte më shumë rreth jetës së modeles.

“Janë paratë e mia po ashtu”, i është përgjigjur Martini, e cila e bëri me dije se edhe ajo fiton mirë nga puna që bën dhe se pasuria s’është vetëm e bashkëshortit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm