Pse Aida Doçi po ngurron të nënshkruajë me kompani ndërkombëtare?

By

Teksa shumë prej artistëve shqiptarë nuk po lënë gurë pa lëvizur për të arritur diçka nga tentativat e suksesit ndërkombëtar, duket se një po e bën diferencën!

Fjala është për Aida Doçin e cila ka pranuar një ofertë të tillë për këngë në gjuhën angleze mirëpo ndryshe prej këngëtarëve të tjerë po tregohet e rezervuar.

Si e ftuar në hejWazzup, ajo deklaroi se është e kënaqur me suksesin dhe karrierën në vend dhe si rrjedhojë nuk po e mendon shumë tregun e huaj.

Detajet video e intervistës së mëposhtme. /Prive.al/

https://www.youtube.com/watch?v=pUY-enneBNQ

Artikuj të ngjashëm