Pse 2Ton nuk pati asnjëherë lidhje serioze në jetën e tij?

By

Këtë shtunë i ftuar në Prive, ishte 2Ton.

Kjo njëherësh shënoi edhe intervistën e parë të reperit ferizajas pas tre vjetësh.

E në këtë intervistë ai na zbuloi shumë sa i përket karrierës, prurjeve të reja muzikorë e koncerteve.

Por ajo që nganjëherë më shumë i intereson publikut është edhe jeta e tij private.

Pak e hiç duhet për lidhjet e tij, dhe kjo për një arsye. Reperi nuk pati kurrë një lidhje serioze.

Për çfarë arsye? Na e thotë vetë 2Ton.

Ndiqni të plotë intervistën e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm