Provokon këngëtarja, nxjerr gjoksin jashtë (FOTO)

By

Kohëve të fundit nuk është se kemi parë projekte të reja nga ajo.

Por Rovena Stefa po e tërheqë vëmendjen me të tjera gjëra.

Fotografitë e saj të fundit, janë mjaft provokuese dhe nxjerrin në pah linjat e këngëtares e cila nuk e anashkalon palestrën.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar në fotografi ku nuk i ka lënë gjë imagjinatës.

Gjoksin e ka nxjerrë në pah në një fotosesion të ri të cilin e ka titulluar “Queen of the Night”.

 

 

Artikuj të ngjashëm