Projekti që po rikthen Beatrix Ramosajn në muzikë

By

Hera e fundit që pamë Beatrix Ramosaj ishte viti 2017 kur publikoi këngën dhe videoklipin shume joshës, “Pa ndjenja”.

Por këngëtarja po bëhet gati të rikthehet në muzikë pas tre vitesh pauzë.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ajo publikoi një fotografi që duke të jetë shkrepur në shesh të xhirimit.

“Ju mungova”, shkruan ajo duke zbuluar edhe titullin e këngës që është “Dancing with the devil”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm