Projekti i ri i Skivit do ju bëjë të ndjeni nostalgji për verën

By

Skivi sapo ka lansuar një projekt të ri i cili u shoqërua me videoklip.

Gjatë gjithë videoklipit në plan shfaqet vetëm një modele duke vallëzuar e vrapuar nëpër rërë në një plazh të madhe.

Projekti i ri titullohet “Pikë” dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm