Projekti i ri i Dafinës na emocionoi të gjithëve!

By

Është publikuar projekti më i ri nga Dafina Dauti.

Këngëtarja e njohur e ka konsideruar atë si më të rëndësishmin në 15 vite karrierë për shkak se i dedikohet dy vajzave të saj.

Kënga që i erdhi dhuratë në programin Big Talk është tejet emocionuese dhe vjen me një videoklip që i vë vulën këtij emocioni.

Ndiqeni të plotë në vijim teksa një intervistë ekskluzive për projektin dhe jo vetëm nga Dafina, ju pret sonte në Prive në Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm