E dëgjuat këngën e re nga 2Ton?

By

Ashtu siq kishte paralajmëruar 2Ton ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Thirrjen tane”.

Për melodinë dhe tekstin e këngës është përkujdesur vet 2Ton.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë këngën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm